Talking Pocoyo 2

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 338,9 MB
  • Version 1.10
  • Dil Türkçe
  • Firma Zinkia Entertainment
Talking Pocoyo 2, mobil oyununu IOS cihazınıza indirerek çocuklarınıza eğlence dolu bir dünya sunabilirsiniz.

Talking Pocoyo 2 mobil oyununu IOS  mobil cihazınızı ücretsiz bir şekilde indirerek çocuklarınızın Toco ile tanışması için fırsat verebilirsiniz. Poco çocuklarınızın en eğlenceli arkadaşı olacaktır. Onu gıdıklayın, hafifçe vurun ve onunla birçok yeni ve eğlenceli aktiviteler gerçekleştirerek cep telefonda eğlenceli vakitler geçirin. Onunla ilgilenin ve onu besleyin.

Banyo yaptırmayı ve uyutmayı unutmayın. Tacoo'nun size ihtiyacı vardır. Ona istediğiniz kıyafetleri giydirebilirsiniz. Pocoyo bir maceracı, astronot, sihirbaz ve çok daha fazlası olabilir. Pocoyo'yu kendi isteğinize göre düzenleyebileceğiniz yüzlerce unsur mevcut. Onunla oynayın ve evinin tüm eğlence köşelerini keşfedin. Favori karakteriniz için yeni kişiselleştirme ögelerini aynı seviyeye getiriniz. 

Her gün ödül alın ve, ilerledikçe, sizin için hazırladığımız tüm sürprizleri keşfedin. Şimdi her gün daima ziyaret edeceğiniz, ilgileneceğiniz ve oynayacağınız yakın bir arkadaşınız var. Arkadaşlarınızla eğleneceğiniz Talking Pocoyo 2 macerasında sizde renkli bir oyun deyimi yaşayarak vakit geçirebilirsiniz. 

Talking Pocoyo 2 indir
DİĞER SÜRÜMLER