Talking Pocoyo 2

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 338,9 MB
  • Version 10,8
  • Dil Türkçe
  • Firma Zinkia Entertainment
Çocuklarınızın gülücükler saçarak oynayacağı Talking Pocoyo 2'de macera doku anlar çocuklarınızı bekliyor.

Teknolojik gelişmeler sonucunda çocuklarınızda bu gelişimden oldukça etkilendiler. Mobil cihazlarınızı artık sizden daha iyi halde kullanır hale geldiler. Bu sebeple çocuklarınıza yönelik bir çok eğlence uygulaması da ortaya çıktı. Bu renkli eğlence dünyasında yer alan Talking Pocoyo 2 mobil oyununu sizde çocuklarınız için indirebilirsiniz. 

Siz işinizi yaparken çocuğunuz Talking Pocoyo 2 oyununda keyifli vakit geçirebilirler. Oyun karakteri Poco, ne derseniz onu sizlere tekrar eder. Yani binevi sizin arkadaşınız olarak mobil cihazınızda yerini alacak olan Talking Pocoyo 2 oyunu sizleri eğlendirecektir. Çocuğunuz ile birlikte sizde mobil cihazınızda eğlenebilirsiniz. Oyun karakterlerini televizyonda yayınlanan çizgi filmlerden de yakından tanıyorsunuz.

Bu sefer karakterleri seyretmek yerine sizde onlarla birlikte eğlencenin tadını çıkartıyorsunuz. Başarılı oyun grafikleri ve kaliteli ses düzeyi sayesinde oyunda sınırsız eğlence çocuklarınızı bekliyor. Zaman zaman müzikler ile çocuğunuzla birlikte dans edebilir ve onun eğlencesine ortak çıkabilirsiniz. Hem eğlence hem kişisel gelişim yolunda ilerleyecekleri Talking Pocoyo 2 Android  mobil cihazınıza sizde ücretsiz bir şekilde indirerek sahip olabilirsiniz. 

Talking Pocoyo 2 indir
DİĞER SÜRÜMLER